משרד עוה”ד דורות את בן סימון הינו “משרד בוטיק” שמתמחה בתכנון מס וטיפול במחלוקות מס, מקומיים ובינלאומיים. משרדנו מסייע ללקוחותיו באופן אפקטיבי בהגנה על נכסיה ומנחה אותם בקבלת החלטות יעילות בנוגע למיסוי במסגרת תכנון מקבץ הנכסים\העיזבון והיוזמות העסקיות שלהם. כלקוחותינו, תקבלו מאתנו ייעוץ כולל, מתוחכם ויצירתי שיסייע לכם לנווט נכונה את עצמכם ואת עסקיכם במבוך-השרטונים של ים חוקי ארה”ב הנוגעים למיסוי והגנת הנכסים.

משרד עוה”ד דורות את בן סימון מייצג לקוחות מכל העולם ומעמיד לרשותם מומחיות ברמה בינלאומית, מסירות רבה לצורכיהם, דבקות מקצוענית וטיפול אישי, כפי שאכן מצופה מ”משרד בוטיק” כשלנו.  תשומת הלב האישית שאנו מעניקים ללקוחותינו מהווה לנו מקור-גאווה, מפני שאנו עומדים לרשות הלקוח לענות על צרכיו ולטפל בדאגותיו מתי שהוא נזקק לנו ולא רק מתי שיש לנו פנאי. דורות את בן סימון הינו משרד של פותרי בעיות בעל משאבים וקשרים ברחבי תבל, המגויסים לסייע ללקוחותינו בכל צרכיהם.

שטחי המומחיות שלנו

תכנון מקבץ הנכסים \ העיזבון:

 התכנון למען עתיד משפחתכם ויקיריכם עלול להיות משימה מאוד מסובכת – החל מתכנון למען עתידם של ילדים בעלי צרכים מיוחדים, ועד הגנה על נכסים מפני תביעות או נושים. אצלנו דורות את בן סימון תקבלו ניתוח אינדיבידואלי של שאיפותיכם כדי להכין תוכנית כוללת שתאפשר לכם ולמשפחתכם להגיע לוודאות, בהירות ויעילות בכל הקשור למיסים.

הגנה על נכסים:

לגונן על עצמכם ועל משפחתכם, אישית, מפני נושים אפשריים –חובה לתת לכך קדימות גבוהה. אצלנו בדורות את בן סימון מיישמים עד מקסימום את ההגנות שמאפשרים חוקי המדינה שכבר קיימים ומתגברים אותם ע”י שימוש נכון בנאמנויות-הגנת-נכסים – הן בארה”ב והן במישור הבינלאומי, כמו גם בכללי ישויות-“בע”מ”, בתכנון ביטוחי חיים ובטכניקות שונות נוספות. כל זאת, על מנת לאפשר ללקוחותינו את שלוות הנפש הדרושה להם.

מיסוי בינלאומי:

בין אם מדובר בעסק פשוט של יבוא \ יצוא ובין אם בהתרחבות של תאגיד רב-לאומי – אנו ב דורות את בן סימון דואגים שלקוחותינו יהיו מודעים לסכנות אפשריות ולהשלכות משפטיות ומסייעים להם בעיצוב מבנה יעיל ומצליח שגם הגיוני מבחינה עסקית וגם מיטבי מבחינת המיסוי.

טיפול בקבלת צו קיום צוואה וניהול עיזבונות:

צו קיום צוואה נחוץ כדי לאפשר העברת נכסי עיזבון מצווים לבעלות היורשים. צו כזה דרוש גם לשם כינוס נכסי הנפטר ויישוב ענייניו הכספיים. דורות את בן סימון מבינים במלואה את החומרה שבזמנים קשים כאלה ומסייעים ללקוחות, ברגישות ובזריזות, בכל היבטי קיום הצוואה וניהול העיזבון, כולל כל ההשלכות מבחינת המיסוי הפדראלי.

FBAR וגילוי מרצון (OVDI):

מס ההכנסה האמריקאי שכר לאחרונה 15,000 פקידים חדשים ואת אכיפת המס הבינלאומית העביר לראש רשימת קדימויותיו. למרבה השמחה, תוקף התכנית-לגילוי-מרצון-של-נכסים-שמחוץ-לארה”ב הוארך לתמיד ועוד ועוד נישומים מצורפים אליה תוך קבלת הנחות משמעותיות בסכומי הכופר והשעיית קנסות פליליים נגדם. כדאי לבעלי חשבונות זרים חבויים, פרטיים או עסקיים לגלותם מרצון ועל ידי כך “ליישר קו” עם דרישות החוק ולהימנע על ידי כך מסכומי כופר כבדים ובדרך כלל להסיר בכך איום של אישומים פליליים.

אלא שמס ההכנסה אינו מציע הדרכה נרחבת לגבי התהליך והגורל הפרטני של כל מצטרף פוטנציאלי תלוי בנסיבותיו האישיות. אי-לכך אנו ממליצים בחום לפנות למשרדנו ולקבוע פגישה עם אחד מעורכי הדין שלנו כדי שינתח את המצב הפרטני לפרטיו ויוכל לייעץ לכם מה הם הצעדים שנכון יהיה לכם לנקוט כדי ליישב את עניין המס הזה כך שהסיוט יהיה מאחוריכם ותשובו לישון בשלווה את לילותיכם.

תכנון עסקי ועסקות מסחריות:

יזמות עסקית כרוכה במכלול של החלטות מאוד חשובות. אנו אמונים להנחות את לקוחותינו בענייני עיצוב המבנה העסקי – כגון היכן להקים את החברה (“להתאגד”)? איזה סוג של תאגיד או התאגדות יתאים ביותר לעסק? מה הן השלכות המס הגלומות בכל סוג כזה?  אצלנו בדורות את בן סימון תקבלו מגוון כולל של שירותים קשורים – עריכת הסכמי הפעלה, הכנת מסמכי בעלי-מניות, עריכת הסכמים עסקיים ומסחריים כגון הסכמי רכישה ועוד.

טיפול במחלוקות מול מס ההכנסה הפדראלי:

בין אם מדובר בהקטנת שומות או בקבלת החזרים, עורכי הדין שלנו יילחמו על מיצוי זכויותיכם. יש לעורכי הדין שלנו ניסיון בחדירה דרך נבכי הביורוקרטיה כדי ליישב את ענייניכם באופן המיטבי ובמהירות המירבית.

טיפול במחלוקות מול מחלקת המס המדינתי של פלורידה:

מחלקת המס מבקרת באופן שוטף את העסקים על מנת לבדוק אם העוסק גבה את הדרוש, דיווח עליו והעביר אותו למדינה כראוי.  ובכן, בזמן שאתם עסוקים בניהול וקידום העסק שלכם, עורכי הדין של דורות את בן סימון יטפלו בכל ענייני ההתאמה של התנהלותכם העסקית לחוקי המס וביישוב מחלוקות אפשריות עם המחלקה. עורכי הדין שלנו מנוסים ומיומנים בהחזרת עסקים בפלורידה, וכאלה שמבצעים עסקאות בפלורידה, ל”יישור קו” עם חוקי המס המדינתיים.

הגירה מארה”ב:

אזרחים ותושבי קבע המעוניינים להגר מארה”ב – שימו לב, ב- 2008 נכנסו לתוקף חוקים ששינו את נוף ההגירה מארה”ב באופן דרמטי.  אצלנו ב דורות את בן סימון, עורכי הדין מסוגלים לסייע לכם להחליט האם הגירה מארה”ב היא אכן הפתרון המיטבי עבורכם ואם אכן כך, אנו נסייע ונלווה אתכם לאורך כל התהליך כדי לדאוג לכך שתמצו למירב את ההטבות האפשריות ותחמקו מן המהמורות הזרועות בדרך.

קדם-הגירה לארה”ב:

גם לקוחות שאינם אמריקאים ימצאו אצל דורות את בן סימון סיוע – אנו נמצא עבורם את האופן היעיל ביותר מבחינת המיסים שבו כדאי להם לבצע את הצעד המשמעותי הזה בחייהם. זאת נעשה, בין היתר, על ידי שימוש בנאמנויות זרות ובטכניקות של העברת מתנות קודם להגירה. אם אתם עשירים באמת או שבכוונתכם להעביר את עסקכם לארה”ב או להמשיך להפעיל אותו מחוץ לארה”ב, ממש חיוני שתקבלו ייעוץ טוב לפני שתפעלו, כדי שתהיו בטוחים להפיק את המירב שתכנון מס מקצועני יכול לאפשר לכם וותימנעו מן המהמורות שמתקילות כל מהגר בלתי מנוסה.

תכנון קדם-נישואין ו\או לאחר הנישואין (הסכמי ממון):

הסכם קדם-נישואין הוא הסכם בין שני בני זוג אשר מסדיר מראש את ההשלכות הכספיות במקרה של סיום הנישואין.  עורכי הדין של דורות את בן סימון יעניקו לכם מניסיונם במציאת חלופות הגיוניות, מראש, במסגרת חוקי הגירושין, כדי שלא תמצאו עצמכם יום אחד במצב נחות. אצלנו תמצאו את הרגישות המתבקשת בטיפול בנושאים כאלה כך שהדיון בעניין נפיץ כזה לא יכשיל חו”ח את החתונה.

השקעות זרות בנדל”ן בארה”ב:

המשקיע הזר ימצא אצל דורות את בן סימון סיוע מקצועני מאוד בהגנה על השקעתו בנדל”ן בארה”ב ובהפקת המירב ממנה תוך הקטנת השלכות המס ככל הניתן בחוק. כמו-כן, מרגע שהוקם המבנה העסקי המתאים, תוספת עלות-הקמה להרחבת ההשקעות תהיה מינימלית.

עסקות נדל”ן:

אצל דורות את בן סימון תקבלו ייעוץ משפטי מעשי ומקצועני בכל ההיבטים הנוגעים לעסקות נדל”ן הן למגורים והן לעסקים, לשימושי קרקע, להקמת ישויות משפטיות ולמימון. עורכי הדין שלנו יזהו, יירטו ויישבו כל בעיה שתעלה, עוד קודם לסגירת החוזים, כדי להבטיח ששום הפתעות בלתי רצויות לא תצוצנה אחר כך.